...

گوشه دلم داره بزرگ می شه ؛

وقتی بغلش می کنم؛دیگه توی آغوشم جا نمی شه ، نیم متر پا بیرون می مونه.

 پسر کوچولویی که مطیع و رام بود ، پیشنهاد می ده ،دستور صادر می کنه .

از مسند یه آدم مهم توی خونه حرف می زنه ،از احساسهاش حرف می زنه و از دلتنگیهاش.

وقتی تنهایی براش کفش و لباس می خرم ،از اشتباهی که تو اندازه قامتش کردم ،شگفت زده می شم.

مستقل وبی نیاز از مادر شده،خودش لباسهاشو انتخاب می کنه ،خودش رنگهاشون رو با هم ست می کنه .

در مورد رفتار مامان و بابا نظر می ده ،طرز لباس پوشیدن مامان و بابا براش مهم شده ،از مامان می خواد جلوی دوستانش کفش پاشنه بلند بپوشه و مانتوی روشن... .

گوشه اتاقش می شینه و سازه های بلند درست می کنه و زیر لب می خونه :دریا اولین عشق مرا بردی...

 

 نی نی کوچولوی من کجاست؟

 

 

 

 

/ 17 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نازنين

سلام مامانی می بينی ،‌در چشم به هم زدنی مامان شديم و در چشم به هم زدنی ني نی مون داره مرد گنده می شه من که هنوز باورم نميشه فقط وقتی اولين لباس های نيما رو می بينم با ترس می گم يعنی يکسال گذشت چه سريع و زود و چقدر نيما سريع بزرگ شد و ...

زهرا،مامان ياسين

سلام مامانی . حق با شماست . ولی يک چيزی بهت بگم . وقتی زندگی ارومه و منتظر چيزی يا کسی يا اتفاقی نيستی بيشتر متوجه تغييرات می شی . اما يک کسی مثل من حالا زياد متوجه تغييرات نمی شم.

مامان آرمان

من خيلی وقتا دلم برا شش هفت ماهگی پسرم آرمان تنگ می شه. با اين حساب قدر همين روز هايی رو هم که تقريباْ دو سالشه بايد بدونم که از کفم نره... چقدر زود می گذره.

مامان امير مهدی

وای دلم گرفت اخه اين حس چند وقته که به سراغم اومد و دلم برای کوجولويی هاش تنگ می شه انشا... که همه بچه ها تنشون سالم باشه وما بزرگ شدنشون رو ببينيم ولی نمی دونم با دل تنگی بايد چکار کرد

زهرا ، مامان ياسين

سلام دوباره . مامانی کامنتت رو خوندم . می دونم که تو هم مثل خيلی ها از دستم عصبانی هستی . اما عزيزم يک چيزی می خوام بهت بگم و اون اينه که من نی نی جديدمون رو دوست دارم و اصلا ازش بدم نمی ياد . می دونم که الان به خاطر شرايط بد جسمانی که دارم نمی تونم خوب احساساتم رو بروز بدم . اما منتظر يک تکون کوچولو هستم تا حضورش رو بهتر حس کنم . ولی با اين وجود باز هم چشم . سعی می کنم سفارشات شما رو گوش کنم . در ضمن من تهران نيستم . تقريبا همه می دونن که زهرا مامان ياسين يک خانم شيرازی ولی ساکن اصفهانه .

محمد درویش

ديدن کامنت مهربانانه يک دوست آن هم در سرزمين سوزان نيمروز برايم سخت ارزشمند و گرانسنگ است. اميرعلی و نيايش عزيز را ببوسيد و به همسر محترم سلام گرم مرا ابلاغ فرماييد.

زهرا ، مامان ياسين

عزيزم تو اصلا منو ناراحت نکردی . تازه خيلی هم خوشحال شدم که من هم بالاخره با مامان اميرعلی و نيايش دوست شدم.

مهسا

به قول امين وقتی بيست سالش بشه چی ميگی ؟!!!!