مرخصی بدون حقوق!

سلام عسلم:

امروز می خوام مرخصی بدون حقوقم رو تا آخر سال رد کنم؛اميدوارم موافقت بشه.

برای خودم وخودت دعا کن.

اميرعلی مامان:

خيلی شيطونک شدی؛ديروز خودکار منو برداشتی و فرار کردی(چهار دست وپا) من هم چهار دست وپا دنبالت می کردم وتو؛تا بر می گشتی می ديدی من دارم ميآم دوباره تند تر فرار می کردی10.gifوقتی رسيدی به جايی که ديگه راه فرارنداشتی نشستی ومنو بوسيدی(احتمالا که منو خر کنی!04.gif)!و از ذوق غش غش می خنديدی

 

 

/ 6 نظر / 5 بازدید
پگاه

سلام مامان جوونم ... يعنی مامان جوون امير علی جوون . من ۳ـ۲ روز نتونستم بيام رو نت حالم خيلی بد بود . سرما خوردگی و از اين جور چيزا . وااااای اين مطلبت راجع به امير علی خيلی ناااز بود . می دونم هر روز می بوسيش ولی اين دفعه تو رو خدا از طرف من يه بوووووووووووووووووووووووووووووس نه ۲ تا از دو تا لپش بکن . بايد خيلی خوردنی باشه ... چشمم شور نيست اصلا ولی واسش اسفند دووووووود کن ...قربون هر دو تا تون . فعلا بای .

پگاه

راسسسستی . دستتون درد نکنه خانوم . شرمندمون کردين بابت لينک ... p:

دوقلوها

سلام. اميدواريم موافقت بشه با مرخصيتون. امير علی هم ماشالله داره يواش يواش خونه رو بيشتر با وجودش گرم ميکنه. بوسيدن شما توسط اون خر کردنتون نيست تشکر از مامان جونش که باهاش بازی ميکنه.

younes

به اين ميگن امير آقا ديگه ايشالله تا باشه از اين خبرای خوش و از اين بازيهای پر معنی. با مرخصی هم موافقت ميشه حتما. موفق باشيد.

hiva

سلام مامانی.خيلی خوبه که ميخواهی پيشش بمونی!از خدا ميخوام هرچی دوست داری همون برات پيش بياد.

معلم ادبيات

سلام! ممنونم که سر زدی...بله معلم ادبياتم...اشکالی که نداره؟....ولی هميشه سعی ميکنم از همه شاگردی هم کنم...حتی از بچه هايی که باهاشون درس دارم يا باهاشون سر و کار دارم...موفق باشی